Hakkımızda

Bilişim sektöründe 1994 yılından buyana yüzlerce müşteriye hizmet veren Firmamız Türkiye’nin, değişen teknolojik şartları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip ederek, her zaman içinde bulunulan şartların gerektirdiği yeniliklerin öncülerinden olmuştur. İş disiplini, kaliteli ve uzun verimli hizmet anlayışı, müşteri tavsiyesiyle büyüme hedefi doğrultusunda, yaptığı işlerin her zaman arkasında ve müşterisinin yanında olan firmamız 16 yıl mağazacılığı ve yanında yetkili teknik servislik yaptıktan sonra gelişen teknolojiye bağlı olarak 2010 yılından itibaren internet ve yazılım üzerine çalışmalar yapamaya başlamıştır. Bu doğrultuda, genel olarak müşterilerine hizmet vermiş ve bunun yanında kendi projelerini geliştirmiştir. Ticaret yapan firmalara rehber hizmeti vererek türkiye genelinde projeleri ile adında sıkça söz ettirmiştir.Başka alanlarada yönelerek sosyal medya ve son olarak Türkiye’de ve Dünya’da ticaret yapan firmaları bir araya getirmeyi amaçlayarak e-ticaret sektöründe yer almış, donanım ve altyapısını derinleştirmiş; çalışma sahasını genişletmiştir.
 
 
 E-ticaret  Sektöründe ürünlerini pazarlamayı hedefleyen her bireyin ve firmanın, internet ortamında ihtiyaç duyabileceği pazarlama ağı olmayı hedefleyen firmamız güçlü altyapısı ve sorunlara en hızlı çözüm hedefleyen iş prensibi gereklerini yerine getirmek için var gücüyle çalışmaktadır..
 
 Misyonumuz
 
Piyasanın arz-talep dengesindeki değişime bağlı olarak, ortaya çıkan çok sayıda profesyenel görünümlü amatör ilan sitesi ve Hizmet firmasının hızla çoğaldığı günümüzde, ilan sitesi olarak üyelerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıp, sektörde haklı bir yer edinmeyi kendimize misyon edindik.
 
 Vizyonumuz
 
 üyelerimizin, bu alana ayırdıkları bütçe ve yatırımlarını en rasyonel biçimde kullanmalarını, sektörel koşullara bağlı olarak yatırımlarının gerektirdiği maksimum verimi almalarını sağlamak. Bizimle çalışmayı tercih etsin ya da etmesin; ilan sitesine üye olmayı düşünen kişi ya da işletmelerin, işini layığıyla yapan profesyonel çalışmayı hedefleyip ve sektöre doğru bilgilerle ulaştırıp, doğru hedefe ulaşmalarını temin etmek.
 
 Değerlerimiz
 
 > Güvenilirlik
 
 > Hizmet Odaklılık
 
 > Güvenli E-ticaret  Konusunda Duyarlılık
 
 > Takım Ruhu
 
 > Yaratıcılığa Destek
 
 
 İnsan Kaynaklarımız
 
 > Kendi alanında en iyi olmayı hedefleyen, akademik bilgiyi iş sahasına uyarlayabilen
 
 > Yöneticilerinin ve müşterilerinin karşısına sorunlarla değil çözümlerle çıkan
 
 > Portföyündeki müşterileri iş ortağı gibi, müşteri sitelerini kendi sitesi gibi benimseyen
 
 > Portföyündeki işlerde oluşan aksamaları müşterisinden önce farkeden
 
 > Uzmanlık alanındaki gelişmeleri aksatmadan takip eden
 
 > Takım ruhuna yatkın
 
 
 Hizmet Anlayışımız
 
 Kazanmanın, kazandırma sonrasında hakedilen bir değer olduğunu benimseyen, hakedişin gereklerini ihmallere feda etmeyen, küçük aksaklıkların büyük kayıplara neden olabileceğinin bilincinde bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.
 
 Sosyal Sorumluluk
 
 Sosyal yaşam içerisinde kendimize biçtiğimiz E-ticaret  uzmanlığı misyonu dahilinde; ülkemizde E-ticaret ‘in gelişmiş ülkelerdeki çizgiye yaklaşması, sektörün yanlış tanınmasına neden olan profesyonel görünümlü amatörlerin müşteri tarafından fark edilir kılınması, giderek daha temiz, daha güvenilir bir E-ticaret sektörü yaratma sorumluluğunu taşımaktayız.