KAMPANYA Vessen VTXN 25A A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima İlan Numarası : #18133

2.400,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#18133
Eklenme Tarihi
29 Ağustos 2019
Tipi
Duvar Tipi
Marka
Airfel
Btu
9000e kadar
Enerji Sınıfı
A
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

KAMPANYA Vessen VTXN 25A A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Sezonsal verimlilik anlayışı ile üretilen Vessen VTXN 25A A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Homojen ortam sıcaklığı için otomatik dikey üfleme seçeneklerine sahip olan ürün, ortamın eşit şekilde konfor sıcaklığına ulaşmasına yardım ediyor. Yüksek yoğunluklu filtre ise her daim temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı vadediyor.

Tasarruflu Kullanım

Sezonsal Inverter teknolojisine sahip olan ürün, üstün performans göstererek A sınıfı Inverter klimalara göre %20 daha fazla tasarrufa imza atıyor.
Otomatik dikey üfleme fan teknolojisi ile tasarlanan klima, homojen ortam sıcaklığının odanın her köşesinde hissedilmesini sağlıyor. 
-15 derece hava sıcaklığında bile ısıtma yapabilen cihaz, yüksek performansıyla beğeni topluyor.
Turbo fonksiyonu ve Inverter teknolojisi bir araya gelerek hızlı ısıtma ve soğutma performansı ortaya koyuyor ve kısa sürede konfor alanı oluşturuluyor.
Yüksek yoğunluklu filtre yapısı olan ürün, ortamdaki tozu ve poleni %80 oranında emerek sağlıklı yaşam alanları yaratıyor.
Short Cut düğmesi ile tek tuşta konfor sunan klima, kaydedilmiş modda çalışarak kolay kullanım imkânı sağlıyor.
Öne Çıkan Teknik Özellikler

Klima Türü: Split (Duvar Tipi)
Inverter: Var
Enerji Sınıfı: A++
BTU (Soğutma Kapasitesi): 9000
Ses Seviyesi: 38 dB
Parlak Beyaz Tasarım

Vessen VTXN 25A A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, parlak beyaz rengi ile bulunduğu ortama şıklık katıyor. Ürün; iç ünite, dış ünite, uzaktan kumanda, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Vessen: İklimlendirmede Güvenilir Marka 

20 yılı aşkın süredir ısıtma-soğutma sektöründe yer alan Vessen; kombi, klima, panel radyatör ve armatür gibi farklı ürünleri ile tanınıyor. "Konfor için farklı bir neden" sloganı ile tüketicilerle buluşan marka, güvenli ve kaliteli marka imajını üstün hizmet kalitesiyle pekiştiriyor.

Kolay Kullanım

Vessen VTXN 25A A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, konforlu detayları ve kolay kullanımı ile her mevsim ideal iklimlendirme hizmeti sunuyor. 

 

İlan Etiketleri : vessen,vessen vtxn25,vessen klima 9000,daikin klima,daikin atxn25
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.