BLACK PEARL LONG RANGE LOCATOR AYRIMLI ALAN TARAMA İlan Numarası : #11942

2.700,00 TL

Türkiye / İstanbul / Ümraniye

İlan Numarası
#11942
Eklenme Tarihi
11 Aralık 2018
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

BLACK PEARL LONG RANGE LOCATOR

Siyah İnci Uzun Menzilli Alan Tarayıcıyı Sikke ve define avcıları başarılı bir şekilde kullanabilirler.Bu cihazlar profesyonel define avcıları için mükemmel bir seçimdir.Altın,gümüş,bronz ve boşluk aramalarında kullanılan bu tarayıcı ayrımlıdır. Üzerindeki anahtar vasıtasıyla altın,gümüş,bronz ve boşluk arama seçimi yapılabilir. Böyle bir alan tarayıcıyla çalışmak araştırma süresini kısalttığı gibi daha fazla define bulunmasını da sağlar.Black Pearl hazine dolusu para için yaklaşık 1200 metreye kadar çıkabilir.Daha fazla miktarlı defineler için *1800 metreye kadar menzil verebilir. Ayrıca gömünün yaklaşık *6 ila 8 metre derinlikten bulunduğu bir kullanıcı tarafından bildirilmiştir.Bu modeli seçtiğiniz için çok doğru bir karar verdiniz. Araştırmalarınızda bol şanslar dileriz.

Teknik özellikleri: 
*Altın

*Gümüş

*Bronz

*Boşluk

*4 kademeli ayar 
*Analog gösterge
*Batarya göstergesi

*Tekli Kişilik Kullanım

*Batarya

*Şarj Aleti

*Türkçe kullanma kılavuzu

*2 Yıl garanti

DÜNYA DEDEKTÖR

Atatürk Mah.Gaffarefendi Sk.No:13/17 Baykan iş Hanı K.2 Ümraniye-İstanbul 

(15 Temmuz Şehitler Meydanı)

Ofis Tel   :+90  216 540 17 71

Whatsapp:+90 531 984 35 55

Whatsapp:+90 542 414 28 28

İlan Etiketleri : pars alan tarama,alan tarama,en iyi alan tarama,define cihazı,hazine dedektörü,derin dedektörler,kiralık dedektör
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.