9 TAKSİT Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt Şofben İlan Numarası : #18856

1.450,00 TL

Türkiye / İstanbul / Şişli

İlan Numarası
#18856
Eklenme Tarihi
29 Eylül 2019
Tipi
Şofben
Yakıt Cinsi
LPG / Doğalgaz
Marka
Vaillant
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

9 TAKSİT Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt
Şofben Üreticisi Hakkında
İklimlendirme pazarının liderlerinden biri olan Vaillant, 1870 yılında kurulmuş köklü ve bilindik firmalardan biridir. Geniş ürün skalasına sahip olan firma yenilenebilir enerji kaynakları, ısıl konfor ve iklimlendirme sistem ve cihazları gibi teknolojiler üretmektedir. 1990’lı yıllarda Türkiye piyasasına giriş yapan Vaillant ile hem enerji tasarrufu yapıp hem de doğaya ve çevreye duyarlı verimli teknolojinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt Özellikleri
Yüksek güç ve verim sağlayan Vaillant Turbomag 12 fanlı şofben kullanıcılarına kesintisiz ve kusursuz sıcak su keyfi yaşatıyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra küçük boyutu ve modern çizgisi ile bulunduğu ortama uyum sağlayan bu model aynı zamanda montaj kolaylığıyla da beğeni topluyor.

Elektronik ateşleme sistemi ve sıcaklığa göre alev modülasyonu yapma özellikleri sayesinde tasarruflu bir kullanım imkanı tanıyan bu cihaz, son derece verimli bir üründür.

Hermetik prensipte çalışan bir şofben olan Turbomag, yanma havasını dışardan alarak emniyetli bir kullanım sağlar. Aynı zamanda elektrik ya da gaz kesintisi gibi durumlarda emniyet sensörleri devreye girerek cihazı otomatik olarak kapatmaktadır.

Ergonomik kontrol panelinden dilediğiniz tüm ayarlamaları yapabilir ve dijital ekran üzerinden değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Cihaz, kullanıcıları yüksek su sıcaklıklarından koruma amacıyla termostatik kontrol sağlayarak güvenli bir kullanım suyu sunar. Dış ortamda sıcaklık 5 derecenin altında olduğu durumlarda cihaz kendini belirli aralıklarla çalıştırarak donmaya karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

İlan Etiketleri : vaillant,vaillant şofben,vaillant 12 litre,vaillant turbomag,vaillant şofben 12 litre
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.