PARS VLF DERİN METAL DEDEKTÖR ÇİFT SES TONLU AYRIMİlan Numarası : #1451

1,650.00 TL

Türkiye / İstanbul / Ümraniye

İlan Numarası
#1451
Eklenme Tarihi
14 Aralık 2017
Marka
Diğer
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

PARS VLF METAL DEDECTOR

Tekpara ve toplu gömüler için.Ağır mineralli topraklarda aşırı stabil ve mükemmel derinlik.

 

Pars Vlf dedektör indüksiyon denge prensibine göre çalışır.Normal ve mineralli topraklarda kullanım için oldukça uygundur.

 

Ana özellikleri

 

Üç kanallı Çalışma frekansı 7.5 kHz çift ses tonlu ayrım•çalışma sırasında demir ve demir dışı metallerin otomatik ses ile ayırma veya RED etme. Demir türü metallere kalın ses ve kıymetli metallere yüksek ince ses ile ayırma.Detektör arama bobini 32 Cm duble "DD"(12V bataryaile çalışır)Stero kulaklık.demir ve kıymetsiz nesneleri görmez.Manuel toprak ayarı ile muhteşem derinlik.

 

"ON" ve "OFF"(Açma Kapama) "disk 1"Kıymetsiz metalleri RED  "disk 2"(sadece demirli metaller tespit dedektörü (modu için 1.anahtarı "demir RED") 32 Cm DD bobin.Pil jakı.kulaklık (Stero) dahili hoparlör.SENS potansiyometresi derinlik ayarlamak için – GRAUND zeminayarlamak için potansiyometre ses eşiğini ayarlamak için potansiyometre-zemin dengesi.TUNE Mineral eleme

 

 

DÜNYA DEDEKTÖR

0216 540 17 71

0531 984 35 55

0542 414 28 28

İlan Etiketleri : pars vlf dedektör,tekpara dedektörü,derin dedektör,ayrımlı dedektör,otomatik dedektör
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.