FINDIKZADE İŞİTME CİHAZLARI İlan Numarası : #2343

2.350,00 TL

Türkiye / İstanbul / Fatih

İlan Numarası
#2343
Eklenme Tarihi
31 Mart 2018

DİYALOG İŞİTME CİHAZLARI SATIŞ VE UYGULAMA MERKEZİ

                                                                                 HOŞGELDİNİZ

1977 YILINDAN İTİBAREN SAGLIK SEKTÖRÜNDE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE  TEKNİK VE UZMAN KADROMUZLA İŞİTME SORUNLARINIZA KESİN VE YERİNDE ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEYİZ .

SAGLIK İHMALE GELMEZ İŞİTME SORUNLARINIZI KULAK ARKASI ETMEYİNİZ

MUTLAKA UZMANLARIMIZDAN RANDEVU ALARAK ÜCRETSİZ İŞİTME TESTTİ VE UZMANLARIMIZ EŞLİĞİNDE CİHAZ DEGERLENDİRMESİ YAPARAK İŞİTME KAYBINIZA UYGUN CİHAZ SEÇİMİNİ YAPABİLİRSİNİZ.

GELİN OTİCON SERİMİZDEN SENSEİ MODELİMİZİ TANIYALIM ORTA VE HAFİF DERECE KAYIPLARA HİTAP EDEN CİHAZIMIZ 8 KANALLI  DEĞİŞİK RENK SEÇENEKLERİ İLE STİLİNİZİ KENDİNİZ BELİRLEYEBİLİRSİNİZ ..

Oticon Sensei

2.350,00 

KANAL SAYISI :  8

BANT SAYISI :  15

Oticon Sensei, pediatrik hastalar için özel olarak tasarlanmış en yeni işitme cihazıdır. son teknoloji Inium platformunda üretilen Sensei, devrim niteliğindeki odyolojik özelliklerini sağlam bir tasarım ile birleştiriyor. Hafif dereceli işitme kaybından, ileri derece işitme kaybına kadar çeşitli seviyelerde işitme problemi yaşayan, çocukların, bebeklik dönemlerinden yetişkinliklerine kadar, değişen ihtiyaçlarını karşılıyor.

Konuşma Koruması E özelliği ile, konuşma seslerinin tam ve doğal olarak işitilmesini sağlar. Sesleri olabildiğince net ve anlaşılır hale getirerek, işitme sisteminin geliştirebileceğisağlam akustik temel oluşturur.

SmartFit Eğitmeni

İşitme cihazlarında bir ilk olan SmartFit Eğitmeni, çocukların kulak kalıplarının ebeveynleri tarafından doğru ve kolayca takılmasını sağlar. Akıllı Sensei LED, kulak kalıbı doğru konumda olmadığı zaman bunu belirterek, ebeveyn ve ilgililerin kulak kalıbını doğru taktıklarını anlamalarına yardımcı olur.

VoicePriority

Gelişmiş bir FM teknolojisi olan VoicePriority özelliği ile sınıf gürültülü olduğunda, FM sinyaline öncelik vererek ek kazanç sağlar. Gürültü seviyesi normale döndüğünde, Sensei işitme cihazı VoicePriority özelliği sayesinde işitme cihazının mikrofon sinyalleri ile hızlıca dengeleyerek çocuğun ortamdan kopmasını engeller.

Alerji Yapmaz Nano Kaplama

Çocukların işitme problemleri kadar sağlık ve konforunu da ön planda tutan Oticon Sensei hipo-alerjik nano kaplaması ile çocukların hassas ciltlerin koruyarak işitme cihazılarında bir ilke daha imza atar.

İlan Etiketleri : oticon işitme cihazları,işitme cihazı,fındıkzade işitme,kulakarkası,işitme merkezi,işitme aleti,işitme
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.