Çatı Penceresi Gölgeliği İlan Numarası : #15038

500,00 TL

Türkiye / İstanbul / Sultanbeyli

İlan Numarası
#15038
Eklenme Tarihi
27 Aralık 2018

Çatı penceresi tavan araları ve çatı katlarına uygulanan pencere çeşididir. Çatı penceresi karanlık alanları aydınlatmak ve güneş ışınlarının girmesini sağlamaktadır. Çatı penceresi gölgeliği ise güneş ışınlarının içeriye girmesini engeller. Bilindiği gibi bu alanlar sıcak ve havasız olur. Bu özel ürün sayesinde, daha serin hale getirilmektedir. Çatı ve tavan bölgesi için özel olarak hazırlanan ürünün bir çok modeli vardır. Ürün renk ve model çeşitliliği sağlamaktadır. Bunlar  manuel, ipli, solar ve elektrikli modelleri vardır.Ana maddesi ahşap olan ürün dış etkenlerden etkilenmemektedir.

Manzara görüntüsünün bozulmasına olanak vermeden kullanım sağlar. Ürün pencerenin dışına uygulanarak güneş ışınları direk önlenebilmektedir. Genellikle yaz mevsiminde ürüne talep daha fazla artmaktadır. Bulunan alanı serin ve havadar olmasını sağlayarak kullanılabilir ve yaşanılabilir hale getirmektedir. Ürüne ek aksesuarlar sonradan da takılabilir.

Ürün alınmadan önce detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Gölgelik ürünü güneşten etkilenmeyen ve sonradan, mutasyona uğramayan bir yapıda olması gerekmektedir . Böylelikle gölgelik ürünü işlevselliğini korumasını sağlamak gerekir. Pencere ölçüsüne göre ürün alınmalıdır. Bu yüzden öncesinde bir keşif işlemi gerekir. Kaliteli ve uygun fiyat için sitemizde inceleyerek montaj ve ürün temini yapabilmeniz mümkün olacaktır.

İlan Etiketleri : çatı penceresi gölgeliği,çatı penceresi
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.