Çatı Merdiveni İlan Numarası : #15039

600,00 TL

Türkiye / İstanbul / Sultanbeyli

İlan Numarası
#15039
Eklenme Tarihi
27 Aralık 2018

Çatı merdiveni evlerin kilerinde durulmasına gerek olunmadan balkonlarda, mutfak diplerinde ve çeşitli köşelerde saklanma pozisyonları bulunmaktadır. İstenilen yüksekliğe ayarlanabilir olması nedeniyle bir çok alanda ve faaliyet bölümünde rahatlıkla kullanılabilir. Yükselti aralıkları tiplerine ve türlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle satın alırken hangi ihtiyacın karşılanması doğrultusunda kullanılacağına iyi karar verilmesi gereken bir üründür. Kolay taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Yapımında kullanılan maddeler plastik ve alüminyum alaşımlı olduğu için kati surette ağırlık hissi vermemektedir. Pratik bir ev gereci olduğu gibi her işletmenin de çeşitli küçük ve büyük işlerinde kullanılmaktadır. Yer kaplamaz özelliğini teleskopik avantajlarından almaktadır.

Bu nedenle sektör içerisinde kısaca teleskopik merdiven denmektedir. Seri bir şekilde kullanıma açık olduğu için işçilerin ve ustabaşıların en çok tercih ettiği merdiven türlerinin başında gelmektedir. Hemen hemen her evde ve iş yerinde bulunulan, dünya üzerinden en çok kullanılan çatı merdiveni katlanabilir özelliklerle kullanılan merdivenlere teleskopik merdiven denmektedir. Bu tür merdivenlerin en önemli özelliği katlanılabilir olmasıdır. Eski tip merdivenler büyük yer kapladığı için kullanım dezavantajı oluştururken teleskopik merdivenler iş bitiminde bir kenarda katlanılır bir biçimde durduğu için çok az yer kaplamaktadır.

İlan Etiketleri : en uygun çatı merdiveni,en iyi çatı merdiveni,en ucuz çatı merdiveni
patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Siz de kendi güvenliğiniz ve diğer kullanıcıların daha sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için, satın almak istediğiniz ürünü teslim almadan ön ödeme yapmamaya özen gösteriniz.