Antalya sex shop İlan Numarası : #15845

130,00 TL

Türkiye / Antalya / Elmalı

İlan Numarası
#15845
Eklenme Tarihi
24 Şubat 2019
Tipi
Alternatif Ürünler
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

ELİŞTİRİLMİŞLERDİR. ERKEKLERİN KULLANIMINDA KOLAYLIK VE SEÇİM İMKANI OLMASI AÇISINDAN GECİKTİRİCİ SPREY HAP VE KREM GİBİ ÇEŞİTLİ FORMLARDA GELİŞTİRİLEN BU GECİKTİRİCİ ÜRÜN FORMLARI ARASINDA EN ÇOK TERCİH EDİLENLERİN BAŞINDA GECİKTİRİCİ SPREY GELMEKTEDİR.

CİNSEL İLİŞKİLERDE ERKEKLERİN BOŞALMASINI GECİKTİREREK PARTNERLERİ İLE SAĞLIKLI BİR CİNSEL DENEYİM YAŞAMALARINA İMKÂN TANIYAN GECİKTİRİCİ SPREY ÇEŞİTLERİ, HEM TAŞIMA HEM KULLANIM KOLAYLIĞI OLDUĞUNDAN DOLAYI ERKEKLER TARAFINDAN SIKÇA TERCİH EDİLMEKTEDİR. UZUN SÜRELİ PERFORMANS VE DOYASIYA HAZ YAŞAMAK İSTEYENLER İÇİN İDEAL ÜRÜNLERDİR. 

BEYLERİN ERKEN BOŞALMA SORUNUNU ATLATMALARINDA DESTEKÇİLERİ OLAN  ÜRÜNLERİNİ STAG, EROS, DELAY, VİGA, REMANS GİBİ BİRÇOK MARKA GELİŞTİRMEKTEDİR. SİTEMİZDE BU MARKALARI VE DAHA FAZLASINI BULABİLİR, ÜRÜNLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİ EDİNEREK SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ. 

KULLANIMI: İLİŞKİDEN 15-20 DAKİKA ÖNCE PENİSİN BAŞ KISMINA VE HER TARAFINA SIKTIKTAN SONRA BİRAZ BEKLEYİP SUYLA HAFİFÇE YIKANIR..

ANTALYASEXSHOP@HOTMAİL.COM

patronumdan.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.